Przedszkole JCI

Przedszkole JCI jest autorskim projektem Jagiellońskiego Centrum Innowacji. Ta bezpieczna i kolorowa przestrzeń na terenie Life Science Parku powstała z myślą o dzieciach.

OVERVIEW

The domain przedszkolejci.pl presently has a traffic ranking of zero (the smaller the better). We have parsed twenty pages within the web page przedszkolejci.pl and found one website referencing przedszkolejci.pl. We have noted one social network accounts retained by przedszkolejci.pl.

PRZEDSZKOLEJCI.PL TRAFFIC

The domain przedszkolejci.pl is seeing varying amounts of traffic for the whole of the year.
Traffic for przedszkolejci.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkolejci.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkolejci.pl

Jagiellońskie Centrum Innowacji - inwestycje kapitałowe, park biotechnologiczny

Powiązany z JCI, fundusz zalążkowy JCI Venture Sp. JCI gotowe jest organizować finansowanie i wspierać zaawansowane projekty i spółki w obszarze life science. JCI zapewnia kompleksowe wsparcie dla naukowców i konsorcjów aplikujących o środki na rozwój unikalnych projektów badawczych. Waniem firm z obszaru life science.

WHAT DOES PRZEDSZKOLEJCI.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkolejci.pl Mobile Screenshot of przedszkolejci.pl Tablet Screenshot of przedszkolejci.pl

PRZEDSZKOLEJCI.PL SERVER

We caught that the main page on przedszkolejci.pl took two thousand two hundred and nineteen milliseconds to download. Our crawlers could not observe a SSL certificate, so therefore our crawlers consider this site not secure.
77.55.153.24

We discovered that przedszkolejci.pl is implementing the Apache/2 server.

Przedszkole JCI

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain states the following, "Pasowanie na Przedszkolaka JCI! W dniu 25 października o godz." I observed that the web page said " 1600 zapraszamy na uroczystość pasowania dzieci na Przedszkolaka JCI! W dniu 31 sierpnia o godz." They also stated " 1600 zapraszamy Rodziców na spotkanie organizacyjne w związku z nowym rokiem przedszkolnym. Sportowe wakacje w Przedszkolu JCI! Zapraszamy wszystkie dzieci do spędzenia sportowych wakacji w Przedszkolu JCI. Zajęcia codziennie od 4 lipca - 19 sierpnia. 9 czerwca zapraszamy na łamańce językowe - quiz logopedyczny dla dzieci i rodziców." The meta header had przedszkole as the first keyword. This keyword was followed by jci and jagielońskie centrum innowacji which isn't as important as przedszkole.

SEE MORE WEB PAGES

Music Blog of x-Musiik-M3-x - Millionaires - Skyrock.com

Subscribe to my blog! Add to my blog. Please enter the sequence of characters in the field below.

F1Pharma - RD solutions for pharmaceutical industry

Highest quality of provided drug products. Scientific achievements combined with practical experience. Many years of experience in complementary fields of lifesciences. We supply high quality, safe products. A Sound Mind in a Sound Body! F1 Pharma at the CPhl 2015 Exhibition. On that exceptional night, organised under the them.

Monitor CR - IT w badaniach klinicznych

We empower you to bring the cure. Monitor CR tworzymy oprogramowanie dla badań klinicznych, wspierające rekrutację, zarządzanie procesem i monitorowanie danych. Jesteśmy zorientowani na pacjenta zapewniamy wsparcie procesu badań klinicznych dbając o jakość i bezpieczeństwo danych medycznych uczestników badań. Stosujemy technologię IT jako narzędzie innowacji procesowej w badaniach klinicznych. Kwestionujemy status quo zmieniamy nieproduktywne i kosztochłonne procesy w działania zorientowane na efekty.

Strona główna - PRODromus.pl

Obserwacja innowacyjnych urządzeń dostępnych na rynku pozwala na proponowanie własnych, unikalnych rozwiązań. Staramy się uzupełniać dostępność oferty rynkowej, by wspomagać możliwie szeroką grupę pacjentów. Ćwiczenia na naszych urządzeniach ograniczają wysiłek terapeuty i pacjenta, co powoduje wzrost efektywnego czasu ćwiczeń, jakie pacjent jest w stanie wykonać w ciągu jednego dnia. Urządzenia rosną wraz z pacjentem.

RaineeGee Gladys - DeviantArt

Forgot Password or Username? Deviant for 4 Years.